Kniha návštěv

Datum: 24.09.2017

Vložil: Aleš

Titulek: Poděkování

Ahoj, včera v Újezdě neskutečnej zážitek a energie do žil. Díky.

Datum: 24.10.2017

Vložil: Tomáš Zoubejk

Titulek: Re: Poděkování

Jeda tak sorry, klucí nějak jsme zapomněli , že máme knihu návštěv!
Za poděkování děkujeme. To potěší. Hlavně slovo energie mně zvedlo. Vo to u Message jde.

Tom

Datum: 24.02.2017

Vložil: Fanynka Mirek

Titulek: Show must go on!!!

Tome, jsi dobrý kouč.....držím palce , tiše závidím a těším se. Mirek R.

Datum: 24.10.2017

Vložil: Tomáš Zoubek

Titulek: Re: Show must go on!!!

Míro ty Big Good fanynko, díky za ty palce a brzo se celej uzdrav. Ať ti chutná pivo + párek, cigáro a bigbít.
A cvič ať nám nezetleješ! Ty naše věčná kádrová rezervo!
Tom

Datum: 07.07.2014

Vložil: Jirka

Titulek: Hobluuuuuuuuuj !!!!!!!

Nazdar, vypadá to, že máte dva nové výborné borce a že se repertoir zase vrátí víc k bluesrocku. Tak jsem zvědavý, rád zajdu. Tak "ať to hraje". J. Kadleček

Datum: 28.05.2014

Vložil: Fanynka Mirek

Titulek: Hurá

No výborně hoši, už se na vás těším...je tam jen jeden moment,kdybych nemohl.....čekáme každou chvíli narození druhého vnuka a tak držíme z bábou pohotovost...ale jinak tam budu a těším se na nový sound kapely.....Vaše fanynka Mirek

Datum: 22.10.2013

Vložil: Fanynka Mirek

Titulek: Heuréka

Bravo Zube...klip je vyloženě rodinej a moc se mi líbí.....další dej k písni Buštěhradskej hřbitov...to bude pro tvorbu kláda...rád jsem vás zase viděl v Kainu kluci.....akorát, měli jste hrát první...Bluevar sice jo....ale jste lepší a já slyšel jen tři písně, pak jsem musel mazat na MHD, jinak bych se do tý pr..ele, kde bydlím, nedostal. Takže hoši ..příště to lepší , první . Díky, fanynka Mirek R.

Datum: 30.12.2013

Vložil: Zub

Titulek: Re: Heuréka

Čau Míro, ty naše veselej fanynko.....díky za přízpěvek do knihy a hlavně kladné vyjádření k našemu klipu..............Jsme rádi, že i tobě se naše taškařice líbí. Sorry, že píšu takto pozdě, ale nějak jsem na knihu návštěv pozapomněl jednak a druhak se nám knížka na stránkách někam na čas zatoulala. Tzn. že ani já jsem jí nenašel. Ale sláva už je na světě a proto doháním co jsem zanedbal. Tak se měj a snad v příštím roce na viděnou na našich anebo dokonce tvých vystopueních. Přeji zdraví a neustálé hudební zanícení s viditelným či slyšitelným efektem.

Zub

Datum: 18.10.2012

Vložil: Mr.Smith

Titulek: skleroza

V profilu kapelníka T.Zoubka je požehnaně kapel a různejch souborů, ale že opomene jednu z klíčových kapel, které ho podržely přo chuti vůbec ještě dělat bigbít a po výhazovu z Kentauru, tak to už je asi opravdu skleroza. Co takhle JUMBO, ty jumbo.

Datum: 03.01.2013

Vložil: Tomáš Zoubek

Titulek: Re: skleroza

Milý anonyme odhal se ty starý rypálku!!!!!

No jo, no jo! Šapoměl jsem ! A při tom to bylo dobré a kvalitní seskupení(Tomáš Zoubek, Petr Kovář, Petr(Eda)Kolář, Jiří Filčev, kterého při odchodu na vojnu nahradil Pepa (jak dál se jmenoval jsem zapoměl( nač si pamatovat takové jméno, když celou kapelu rozhodil, že nakonec jeho iniciací zanikla)), Evžen Teršl - toho nahradil Jan Dočejal). Kvality tohoto ExKentauru Jumbo byli na úrovni starého Kentauru a kapela hrála pouze převzaté skladby, ale dobře. Dnes se tomu říká over cross revival. Tak nějak! Managera kapely zajišťoval šikovný leč bohužel všemi mastmi mazaný Olda ŠUP a ten s tím Pepou zosnoval hromadný útěk (Šup, Kúrka, Dočekal). Tuto ztrátu jsem jako kapelník nedokázal nahradit. Hlavně post manžera. opustili mne všechny síly apodpora pozůstalých členů nebyla výrazná.Také jsem myslím dostal lano , asi že do Arakainu a tak se mi do toho pranic nechtělo. Ale mám sklerozu. Mohlo to být i jinak.

Tomáš

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek