Kniha návštěv

Datum: 23.12.2011

Vložil: Inka

Titulek: Kain 15.12.2011

Ahoj chlapci. Děkuji za skvělý zážitek z posledního Kainu. Opravdu velmi povedný večer za přispění kapel Rezaté rakety ,Bluesvar a samozřejmě vaší maličkosti. Přeji všem krásné svátky a do Nového roku ( kromě zdraví a štěstí) i hodně takto povedených akcí.
Pac a pusu, Inka.

Datum: 30.12.2011

Vložil: PetrB.

Titulek: Re: Kain 15.12.2011

..my jsme tě také rádi viděli.....

Datum: 08.03.2012

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: Kain 15.12.2011

Inko ještě jednou děkujeme za tvé věrné návštěvy na našich vystoupeních a v návštěvní knize. Tak my Ti přejeme děvče zlatý tentoktát k svátku žen (MDŽ) vše nejlepší a ať jsi ještě dlouho ženou.

Tomáš

Datum: 08.03.2012

Vložil: Tibor Cicavec from Homenné

Titulek: Re: Kain 15.12.2011

Hen ta Inka , pazůři tu bych chcel pokoštovat. A to začo píše, za tu vašu muziku? To bude dačo inše. Poznám henty rockery. Vraj muzika, som chalan chudobný a mám len ty ruky a .......Mařa je v tom. Až po ušiská.
No a čo nového mátě, same staré kusy. Dačo nové nevjete. Mázni to na te weby. Kade ja do te vašej Prahy. Sa tu neobjavite cele storočie. Tolko Pumpa tuna vyrevala taký oazistný bigboš inokedy s tým vaši bubnovedom. To už aj v minulom storočí. Sa ponahlajte a pohnite perdelí pazůři starý lebo vas vymenim za te tunajše ekzóti. A te vešej Ikne kocham a parejem dobrů emdežetku. A dobrý rezu na pažbe jeden.
Tibor

Datum: 13.03.2012

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: Re: Kain 15.12.2011

Vítej Tibore na našich stránkách po čase!
Předem bych Ti rád složil hold za tvojí zvučnou a vybroušenou čechmoravskooslovenčinu a za tvůj vřelý vztah k bigbítu a Message zvláště. Je vidět že máš vytříbený vkus.
Inku nám nezáviď, však tam máte těch ženských na Slovači snad dost a blízko na Ukrajinu. Tam je také fajné řezivo né! Se podívej na tu starou babu Tymošenku. Nechlastejte tolik a rozhlédněte se trochu kolem sebe. Určitě tam někde po ruce něco pěkného a hmatatelného bude. Nové fláky máme , ale nemáme prachy na studio. Nechceš nějký evropský škvarky poslat.
Nepohrdneme! Mázneme Tě na etiketu za sponzora a pošlem CD doporučeně . Pokud tam máte poštu.
Přijeď do Prahy 12.4. hrajeme na mezinárodním festivalu EMERGENZA. Budou tam samý mladý kapely a do toho my starý pazdrátíí. Nás to ale baví. Přijeď povzbudit lístek sojí 170 K , to není ani 10 Eček pro tebe Evropane. Uvidíš 9 kapel - to bude mela! Budou tam baby a Inka. Pozveme tě na pívo . Přivez Spišsků... my Ti jí překontrolujeme. A tu Mařu přivez Také sebou. Tak čágo chlape ! Tomáš Message

Datum: 28.04.2011

Vložil: Denisa

Titulek: Motoráj

Ahoj, tak se na vás těším zase v Motoráji! Od kdy hrajete?

Datum: 20.02.2011

Vložil: Jirka Kadleček

Titulek: Tome, ty stará bubenická paličko

Nazdar Tome, kdy zase někam vyrazíme na muziku?? Nemusíš poslouchat pořád jen sebe, ne? :)

Datum: 27.04.2011

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: Tome, ty stará bubenická paličko

Jirko vyrazíme určitě ! Už jsme vlastně vyrazili, vždyť Molly Hatchet s Pumpou jsme už absolvovali. No ale, že nám utekli Black Foot na Chmelnici, te je ostuda. A ostuda je i že jsi na nás na Message po odchodu ještě nezašel. To není kamarádské a přátelské. Všichni co jsme zbyli a co jsou navíc, by Tě rádi viděli. Tak zdar bigbít , cvič a ať Tě baví muzika jako doposud.

Tomáš

Datum: 22.10.2010

Vložil: ghj

Titulek: ...

Kluci, já jsem rád,že vás ten bigboš baví,ale nevolejte si sami tak často do Beatu. Jste tím docela trapní. Navíc je tam skvěle slyšet jací jste amatéři....

Datum: 03.11.2010

Vložil: petr

Titulek: Re: ...

hele ghj, když tě to tak sere, tak to nemusíš vůbec poslouchat.....asi jsi lepší.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek