Kniha návštěv

Datum: 22.10.2009

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: JUMBO

Musím poopravit, protože jsem se na našem vystoupení v KAINU sešel s muzikanty z JUMBO a bylo mi vyčteno. Jirka Filčev mi vyčinil, že neodešel z nudy k tancovacímu bigbítu, ale vlastně už šel po VŠ na vojnu. A nechtěl se dál vázat a zdržovat kapelu. No a po vojně už Jumbo neexistovalo. Tak to je důkaz jak člověk zapomíná.
V Kainu se sešela až na EDU Koláře celá kapela tzn. Petr Kovář, Evžen Teršl, Jiří Filčev a Tomáš Zoubek a vesele poklábosili. Také jsme spočítali kila navíc a to jsem teda vyhrál já. A pak šediny . Tentokrát vyhrál Evžen . Ten vypadal jako Klekí Petra. Nejlíp Na to doplatil Jirka Filčev , protože jeho obličej je jen lehce pokryt vráskami. Jinak stejnej. A pořád rozesmátej jako dřív. Možná že ještě více.
No a Eda nepřišel a když jsem mu chtěl lehce vyčinit, tak to jsem si sakra naběhl. Marijáš byl důležitější a bigbíťáci jsou svoloč, protože mu z Marmy utekl Honza Dočekal. Tak je lehce zpruzen. Ale to je celej Eda .

Datum: 20.05.2008

Vložil: Frank Zubaczka from Čikágo

Titulek: Tak jak saláti??

Tož fototografovať sa a s babama, to by vám aj šlo. No ale nezte velo fotogenististický tož. Něco nalítané už mate. Nekerý i z vás majů tachometre pretáčané, bo si mohli trocha zaflitotovat z babama zasejc. To teho nemáte eště dost pazůři starý. Eště, že tam máte teho mlaďasa, kerak vysoký ako topol ,když ten topol vyzerá ako trocha dub. Tak sa porád nenaparujtě a dačo zahrájte trocha. Kade máte náků vašu muziku. To sa nazdavatě, že tam do tej prděle popachtam za vám. Taků štreků. Tady sobě poprubejem, z teho PCsviňaka co mi tu chybi prád opravuje a po celý deň poučuje. Ták pohněte riťou pazůři, bo bych skore nezaklepal sandálem do rici. Ňaků betelnů kovadlinu tam našíbujte, áť to má kurňa porádný volty pazůři.
Tady chčije a chčije. Psa pro butelu by jeden do hospody nevahnál.Tak zdarec.

Datum: 21.05.2008

Vložil: Tibor Cicavec from Humenné

Titulek: Re: Tak jak saláti??

Ty cipe nech naši chalani ! Zkaze si? Od Čikago? Lebo čo? A kde henten oný Čikago? To ne ta únija lebo čo Boha jeho. Keby bola, vraj by si tak netáral. Bohovski. Aký že su chalani , pretočený , lebo, čo? Lobo do frasa nefotogenististický ?? To som ako živo nepočul. Rátam, či to bude dačo od teho , či su/nesu pohladný. Ty si ťava vraj. Čo su to dajaké baby? Ozaistné rokery to sů!!!. Ja jich poznám!! Raz som bol na té pelešárne v Prahe, tam ako su te chémické, lebo čo, ty koleje. Študenty. Ínženery. Budúci. Samá mladá baba samé zajace. A trůbili z te flaše ako starý somáry. A po tem, že vraj si buděm dačo razdavať, spolem. Boha jeho rozdavať znám trocha po mariáši či te tároki. No toto. Zlakol som sa bo bych nedovezol ze te Prahy dajaku sexualnu chorobu. To by ňa potlapkali naši . Také presenti zo stredu Evruópy! Som poslůchal té chalni, čo tam revali cez té mikrafoni. Vraj dobré. Ako ten Henrix, lebo to Rolinkstones. A čo hutorili ? Šom nepočul, no nevádi. Vraj zme všici svetový. Tak aj budeme. Tak netáraj ty amerigáne!Nakopni mopeda a ťa čakám na tej koleji. Kaške poobracáme, baby potlapkame a keď máš dajaké doláre si kůpime dajau babu. No to nezabudneš. Maj sa ty Amerigánska ťavo!!!Tibor

Datum: 19.05.2008

Vložil: Ilona

Titulek: přáníčko

Chlapci,
přeju Vám, aby vše a vždy dobře ladilo.

Datum: 18.05.2008

Vložil: Vašek

Titulek: vše ok přeju

Hoši,tak v novém kabátě a s novým jménem Vám přeju vše OK. Vašek z Opočnice

Datum: 12.05.2008

Vložil: Frank Zubaczka from Čikago

Titulek: Pobídka

Hrééte a nekrááákééte saláti. Ti rozhodim dřevák normálně, né!!Vosolte to chlopy. A nesééérte sa s tíím!!

Datum: 03.05.2008

Vložil: Zlý bukač

Titulek: Klub abstinentů

To jsem rád Hansi, že jsi pochopil, že abstinence je nejlepší přítelkyně muzikanta... !!!

Datum: 11.07.2009

Vložil: Hahaha

Titulek: Re: Klub abstinentů

A nepřítelem některých bubeníků je rytmus.

Datum: 03.05.2008

Vložil: Jirka

Titulek: Držím palce!

Tak se hoši snažte, good luck!!

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek