Datum: 21.05.2008

Vložil: Tibor Cicavec from Humenné

Titulek: Re: Tak jak saláti??

Ty cipe nech naši chalani ! Zkaze si? Od Čikago? Lebo čo? A kde henten oný Čikago? To ne ta únija lebo čo Boha jeho. Keby bola, vraj by si tak netáral. Bohovski. Aký že su chalani , pretočený , lebo, čo? Lobo do frasa nefotogenististický ?? To som ako živo nepočul. Rátam, či to bude dačo od teho , či su/nesu pohladný. Ty si ťava vraj. Čo su to dajaké baby? Ozaistné rokery to sů!!!. Ja jich poznám!! Raz som bol na té pelešárne v Prahe, tam ako su te chémické, lebo čo, ty koleje. Študenty. Ínženery. Budúci. Samá mladá baba samé zajace. A trůbili z te flaše ako starý somáry. A po tem, že vraj si buděm dačo razdavať, spolem. Boha jeho rozdavať znám trocha po mariáši či te tároki. No toto. Zlakol som sa bo bych nedovezol ze te Prahy dajaku sexualnu chorobu. To by ňa potlapkali naši . Také presenti zo stredu Evruópy! Som poslůchal té chalni, čo tam revali cez té mikrafoni. Vraj dobré. Ako ten Henrix, lebo to Rolinkstones. A čo hutorili ? Šom nepočul, no nevádi. Vraj zme všici svetový. Tak aj budeme. Tak netáraj ty amerigáne!Nakopni mopeda a ťa čakám na tej koleji. Kaške poobracáme, baby potlapkame a keď máš dajaké doláre si kůpime dajau babu. No to nezabudneš. Maj sa ty Amerigánska ťavo!!!Tibor

Přidat nový příspěvek